Przyjaciele fundacji

Dziękujemy za pomoc i wsparcie naszych akcji. Dzięki Wam mam możemy sprawnie realizować nasze cele statutowe.

OCEANIC S.A.

Jeden z liderów polskiego rynku kosmetycznego, od 1982 roku specjalizuje się w produkcji światowej jakości kosmetyków antyalergicznych AA.

Sylveco

Producent kosmetyków naturalnych, powstających z pasji i fascynacji bogactwem otaczającej nas przyrody.

Fenice Sp. z o.o.

Fenice Sp. z o.o. od blisko 20 lat zajmuje się wprowadzaniem na polski rynek najwyższej jakości i bezpiecznych preparatów do profesjonalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging. Wspiera fundację finansowo, poprzez przekazywanie części dochodu ze sprzedaży preparatów.

Ideal Kurier

Krajowe oraz międzynarodowe usługi transportowe dla firm działających w branży kurierskiej oraz transportowej. Pomaga nam dostarczać paczki dla naszych podopiecznych.

Marek Kowalaczyk

Właściciel Sparrow Design i Dyrektor Artystyczny, autor naszych projektów graficznych.

Michalina Grzesiak

Znana i lubiana influencerka, nasza pierwsza ambasadorka. Kobieta petarda dzięki której ruszyła nasza zbiórka pieniędzy.