Konferencja „Kobieta jeszcze intymniej”

KONFERENCJA “KOBIETA JESZCZE INTYMNIEJ”, WYDARZENIE ORGANIZOWANE PRZEZ FUNDACJĘ JESZCZE JUŻ 30.09.2023

Fundacja Jeszcze Będzie Pięknie powstała na fali protestów społecznych w październiku 2020. Takie zrywy mają ogromną wartość, są motorem zmian społecznych, ale często rozpływają się w niebyt. My nasz sprzeciw przekułyśmy w moc sprawczą, bo wierzymy, solidarność i współpraca kobiet może doprowadzić do pozytywnych zmian społecznych. Naszą misją jest niesienie wszechstronnej pomocy kobietom w zakresie dostępu do antykoncepcji i edukacji ginekologicznej oraz wspieranie wszelkich lokalnych i regionalnych inicjatyw w tym przedmiocie. Interesują nas przede wszystkim obszary zaniedbane. Umożliwiamy kobietom wsparcie w dostępie do antykoncepcji awaryjnej. Zajmujemy się tematem ubóstwa menstruacyjnego. W wielu szkołach umieściłyśmy skrzyneczki, które na bieżąco uzupełniamy w środki higieniczne. Na naszych profilach w mediach społecznościowych obalamy mity dotyczące życia i zdrowia seksualnego. Produkujemy spoty edukacyjne na temat fizjologii, higieny osobistej i antykoncepcji.

Organizacja konferencji “Kobieta jeszcze Intymniej” jest naturalną kontynuacją naszych działań. Tworzymy projekt dla kobiet. Chcemy je chronić i wspierać, ale także dać wiedzę i poczucie bezpieczeństwa. Wydarzenie to okazja do spotkania z innymi kobietami, wzięcie udziału w wykładach i warsztatach. Czekają na Was inspirujący prelegenci z różnych dziedzin, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. W programie konferencji znajdują się tematy związane z zdrowiem kobiet oraz ich szeroko rozumianym dobrostanem. Chcemy stworzyć przestrzeń, w której kobiety będą mogły się nie tylko uczyć, ale i dzielić się doświadczeniami, wzajemnie wspierać się i inspirować.

Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na działania Fundacji Jeszcze. Biorąc udział w tym wydarzeniu, możesz mieć pewność, że Twoje wsparcie przyczyni się do pozytywnych zmian w życiu potrzebujących kobiet. To dobry sposób, by zadbać o siebie a jednocześnie okazać solidarność z tymi, które potrzebują naszej pomoc.

Podczas konferencji

Podczas naszego wydarzenia będziemy skupiać się na różnorodnych zagadnieniach, w tym:

Ginekologia: estetyczna, regeneracyjna, plastyczna
Ginekologia: profilaktyka, endometrioza, antykoncepcja
Fizjoterapia uroginekologiczna
Dietetyka, motywacja, wellbeing
Fitness, pilates
Seks i wiele innych.

Wszystkie środki zebrane podczas konferencji, będą przekazane na cele statutowe, takie jak:

Niesienie wszechstronnej pomocy kobietom w zakresie dostępu do antykoncepcji awaryjnej i edukacji ginekologicznej.
Wspieranie wszelkich lokalnych i regionalnych inicjatyw w celu ułatwienia dostępu do antykoncepcji.
Dążenie do systematycznej poprawy warunków dostępu do antykoncepcji.
Zapewnianie wsparcia psychologicznego kobietom w kwestiach związanych z planowaniem ciąży i jej przebiegiem.
Organizacja i prowadzenie akcji społecznych i edukacyjnych, w tym kampanii informacyjnych i profilaktycznych.
Działalność na rzecz rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa oraz upowszechniania i ochrony praw dziecka.
Angażowanie się w działalność charytatywną.
Działalność mająca na celu eliminację wszelkich form dyskryminacji kobiet i promowanie ich pełnej akceptacji społecznej.

*Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest posiadanie ważnego biletu na konferencje „Kobieta…jeszcze intymniej” w cenie 69.69 PLN. Organizatorzy wydarzenia przy rejestracji na Warsztaty mogą prosić o okazanie ważnego biletu na konferencję.

Kup Bilet

Nie możesz pojawić się na konferencji? Wesprzyj nas online!

Zapraszamy do stron naszych złotych partnerów:
BasicLab
Super-Pharm
MyBestPharm
PAR L’AMOUR
MSD

Zapisując się na wydarzenie akceptujesz regulamin: Regulamin wydarzenia „Kobieta jeszcze intymniej” dla uczestników
Galeria z konferencji

Zdjęcia dzięki @kdobraszkiewiczphotography