Poznaj nasz zarząd

Fundacja Jeszcze Będzie Pięknie powstała na fali protestów społecznych w październiku 2020. Takie zrywy mają ogromną wartość, są motorem zmian społecznych, ale często rozpływają się w niebyt. My chcemy nasz sprzeciw przekuć w moc sprawczą.

Fundacja jest wspólnym projektem kilku kobiet, ale siłę napędową dała jej Agnieszka Nalewczyńska, ginekolożka i lekarka medycyny estetycznej. W strukturach fundacji zasiada także dziennikarka Monika Orzechowska- Kossek.

Misją Fundacji jest niesienie wszechstronnej pomocy kobietom w zakresie dostępu do antykoncepcji i edukacji ginekologicznej oraz wspieranie wszelkich lokalnych i regionalnych inicjatyw w tym przedmiocie.

Interesują nas obszary zaniedbane. Misja Fundacji będzie realizowana poprzez porady i wsparcie w dostępie do antykoncepcji awaryjnej. Na naszych profilach w mediach społecznościowych obalamy mity dotyczące życia i zdrowia seksualnego. Produkujemy również spoty edukacyjne na temat fizjologii, higieny osobistej i antykoncepcji.

Planujemy wspierać domy dziecka i dorastające w nich młode kobiety, z którymi nikt nie rozmawia o seksie i antykoncepcji. Chcemy do nich dotrzeć, zaproponować bezpłatne wizyty i spotkania ze specjalistami. Kolejny obszar, którym się zajmiemy, to temat tabu, czyli ubóstwo menstruacyjne.

Tworzymy projekt, którym będziemy uczyć kobiety i im pomagać. Chcemy je chronić i wspierać. Dać wiedzę i poczucie bezpieczeństwa. Wierzymy, że świadome kobiety to silne kobiety.

Dr n. med. Agnieszka Nalewczyńska, ginekolożka, lekarka medycyny estetycznej

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie oraz studia doktoranckie z wyróznieniem. Niejednokrotnie prezentowała swoje prace i publikacje na kongresach i konferencjach lekarskich. Otrzymała Mazowieckie Stypendium doktoranckie, oraz stypendium naukowe w szpitalu Gregorio Maranon w Madrycie. Jest przedstawicielem zarządu Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz międzynarodowym szkoleniowcem z zakresu zastosowania zabiegów w ginekologii.

Monika Orzechowska-Kossek, dziennikarka

Dziennikarka, wydawczyni i blogerka. Ukończyła studia na wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW na kierunku Polityka Społeczna, więc problemy społeczne są jej naturalnie bliskie. Od lat związana z mediami internetowymi. Przez lata z grupą o2.pl , z Wirtualną Polską i krótko z Edipressem. Obecnie pracuje na własny rachunek jako freelancerka oraz prowadzi popularnego bloga urodowego perfectbasic.pl

Natalia Zwierzchowska, menadżerka

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie w ochronie zdrowia i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Zdrowie Publiczne. Od ponad 10 lat związana z branżą medyczną. Aktualnie realizuje się zawodowo jako dyrektor zarządzająca 4* hotelu i kliniki rehabilitacji Columna Medica. Pasjonuje się rozwojem osobistym i spełnia swoje marzenia pracując jako coach. W Fundacji odpowiada za koordynowanie działań.