Pomagamy Ukrainie
symbol new 152px

Jako Fundacja Jeszcze zdecydowałyśmy się wesprzeć „Taktyczny Konwój” na Ukrainę, który organizują byli kontrterroryści i ratownicy medyczni. Zbiórka obejmowała wyposażenie osobiste żołnierza i apteczki medyczne.

Z zebranych pieniędzy kupiłyśmy stazy medyczne, termosy, ocieplacze do rąk, lornetki, plecaki i apteczki taktyczne, koce, prześcieradła, krótkofalówki, leki, opatrunki – wszystko przemyślane, zgodne z zapotrzebowaniem sygnalizowanym bezpośrednio od koordynatorów obrony cywilnej w Ukrainie.

Pierwszy transport dla obrońców Ukrainy wyruszył i dotarł za naszą wschodnią granicę 13 marca, obecnie organizowany jest kolejny, który chcemy wesprzeć kupując maski przeciwgazowe, apteczki i plecaki medyczne.

symbol new 152px